امروز شنبه  ۲۱ تير ۱۳۹۹
۱۳۹۸/۱۲/۲۸- ۱۶:۰۲ - مشاهده: ۲۴۸

کمپین مقابله با تحریم ها و ویروس کرونا

کمپین مقابله با تحریم ها و ویروس کرونا

اکنون این مسئله کاملا مشخص شده است که ویروس کرونا یک تهدید جدی واگیرداری است که کل جامعه بشریت را بدون محدودیت داخل مرزها تحت تاثیر قرار می دهد. به همین دلیل ضروری است که تمامی‌کشور ها متفقاً در برابر این بیماری مصیبت بار، بدون در نظر گرفتن اختلافات سیاسی و تفاوت های جغرافیایی ایستادگی نموده و با هم در کاهش آثار مخرب انسانی، اقتصادی و اجتماعی آن همکاری نمایند.

 طی روزها و هفته‌های گذشته و در شرایطی که مردم ایران نیازمند حمایت های بین المللی و همراهی در مبارزه ی سخت و بی امان علیه گسترش این ویروس می‌باشند، متاسفانه دولت آمریکا به تنگ تر کردن حلقه ی محاصره ی اقتصادی علیه مردم ایران و تهدید های تحریمی علیه خریداران نفت این کشور که تنها منبع مالی مبارزه با ویروس کروناست ادامه می دهد.

 علاوه بر این در شرایطی که همه کشورها از جمله ایران در حال مبارزه با تهدید کرونایی می‌باشند، دولت آمریکا و برخی از متحدانش از این وضعیت به عنوان ابزاری علیه ایران استفاده می‌کنند. هم زمان با این که مردم ایران گرفتار یکی از بیماری‌های جدی واگیر دار شدند، آمریکا در حال بدتر کردن وضعیت فعلی آن‌هاست. بی تردید امروز کل کره ی زمین در داخل یک قایق نشسته اند و اگر این قایق آسیب ببیند تمامی سرنشینانش آسیب خواهند دید.

به همین دلیل آمریکا باید از اینکه سلامت عمومی را فدای اهداف متکبرانه ی سیاسی کند، خودداری کند؛ چرا که این رفتار، برخلاف اخلاق و هنجار های بین المللی است. احزاب سیاسی در سرتاسر جهان با هر ماهیتی و رسانه‌های جمعی به عنوان ستون‌های اصلی دموکراسی باید این اقدام غیرقانونی دولت آمریکا را در نظر داشته و با صدای بلند آن را محکوم نمایند. آمریکا بر خلاف ادعایش در حال فریب افکار عمومی است و تحریم های هدفمند و هوشمندانه ای را جهت محروم سازی مردم ایران از دریافت کمک های بین المللی و حتی خرید اقلام و تجهیزات پزشکی طراحی و اجرا می نماید. آمریکا باید موانعی که بر سر راه توسعه ی سلامت جهانی است را از میان بردارد.

         جهت ورود به تارنمای کمپین و امضا درخواست آن روی لینک زیر کلیک نمایید.

 http://corona2plus.com/Corona2/En/Petition/

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما